bazény

Plastové bazény Špaček plast

Díky dlouholetým zkušenostem se svařováním plastových nádrží, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout i kvalitní plastové bazény za rozumnou cenu!

Plastové bazény vyrábíme z kvalitní polypropylenových desek v různých barevných kombinacích. Mezi nejčastější barvy patří bílá, světle modrá a tmavě modrá. Bazén je možné pořídit ve dvou tvarech a to: bazén se zaoblenými rohy, bazén s ostrými rohy.

K samotnému bazénu patří také příslušenství - skimmer, trysky, fitinky, filtrace atd... V ceně, která je uvedna za bazén,  je standardně toto příslušenství: skimmer, filtrace, trysky, fitinky a hadice k propojení bazénu s filtrací, vestavěné schodiště.Další příslušenství jako ohřev vody, solonizátor a různé doplňky je možné dokoupit v našem eshopu nebo si nechat poradit.

Plastová vana je vyrobena z polypropylenu o síle 6-8mm - stěny, dno.

Nabídka je vždy individuální, u bazénu je mnoho kritérii které ovlivňují cenu. Snažíme se nabízet bazény, které vám budou sloužit a ne naopak.

U bazénu není nabízena doprava zdarma, cena za dopravu 18,- /km (tam i zpět)

V nabídce máme nejpopulárnější set. Pokud budete chtít bazén nacenit individuálně neváhejte nám zaslat poptávku na info@spacek-plast nebo nás kontaktujte telefonciky.

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (8,00-17,00)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.