jímky/septiky na míru

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jímku (septik) na míru. Atypické jímky (septiky) je možné vyrobit v jakémkoli rozměru dle požadavku. Jímky (septiky) na míru využijí především zákazníci, kteří potřebuji jímku (septik) jako vložku do starého betonového septiku (jímky) nebo mají problém s místem na pozemku.

Jímky (septiky) je možné vyrobit i ve válcovém nebo hranatém provedení.

Pro nezávaznou poptávku můžete využít náš poptávkový formulář nebo zavolat.

Septik k obetonování pro 4-6Os

Septik jako vložka do starého betonového septiku. Na přání zákazníka je možné žebry septiku protáhnout armaturu. Rozměry daného tříkomorového septiku délka=270cm, šířka=140cm, výška=150cm, výška revizního otvoru 70cm.

septik hranatý tříkomorový, septik pro RD 3-5Osseptik hranatý tříkomorový, septik pro RD 3-5Os

Válcová samonosná jímka objem 12m3

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit i jímky válcového typu, vhodné v případě, že nemáte příliš velký pozemek a vyhovuje Vám nádrž "nudlového" tvaru. Rozměry jímky průměr 2000mm a délka 4000mm. Jímka je konstrukčně řešena jako samonosná.

válcová jímka 12m3

Odpadní jímka na vyvážení objem 15m3

Realizace odpadní jímky o objemu 15m3 určenou k vyvážení pro zákazníka z okresu Brno-venkov. Jímka byla určena pro objekt, který slouží jako penzion. Odpadní jímka byla určena k obetonování a to z důvodu, že jímka byla umístěna do příjezdové cesty. Na přání zákazníka byla jímka na vyvážení dodána i s armaturou. Rozměry odpadní jímky délka=5000mm, šířka=2000mm, výška=1500mm. Jímka byla osazena dvěma vtokovými potrubí DN200.

jímka na vyváženíodpadní jímka 15m3

Samonosná plastová jímka (žumpa) objem 16m3

Ukázka výroby kvalitní plastové samonosné jímky. Realizace okres Praha-východ. Jímka samonosná o objemu16m3 k rodinnému domu obývanému dvěma rodinami.  Plastová jímka v samonosném provedení o rozměrech 4000x2000x2000 opatřena dvěma nátokovými hrdly o průměru DN160. Usazení jímky na betonovou desku a poté obsyp zeminou. Jímka byla vyrobena přesně dle požadavků investora. Jímka z PP byla opatřena oky pro snadné usazení do jámy.

plastová kvalitní levná jímka 16m3levná,kvalitní, plastová jímka

Kvalitní plastová dvouplášťová jímka hranatá o objemu 8m3

Na základě poptávky zákazníka byla vyrobena atypická hranatá dvouplášťová jímka o požadovaných rozměrech 2200mm x 2200mm a výšce 2000mm + revizní otvor. Dvouplášťová jímka vyrobena z kvalitního PP byla uložena do míst, kde je vysoká hladina spodních vod. Meziplášť jímky je již z výroby osazen ocelovou armaturou. Dno jímky je precizně vyžebrováno. Uvnitř jímky dvouplášťové jsou umístěny podpěry pro zvýšenou nosnost víka. Sháníte levnou a kvalitní plastovou jímku? Neváhejte nás s Vaší poptávkou oslovit.

jímka hranatá dvouplášťová o objemu 8m3jímka hranatá dvouplášťová o objemu 8m3

Výroba plastové tříkomorové jímky 8m3 - septik pro zákazníka do Letovic okres Blansko.

Plastový dvouplášťový septik (tříkomorová jímka) - požadavek zákazníka byl, aby bylo přes jímku (septik) možné přejíždět osobním automobilem. Dvouplášťová tříkomorová jímka (septik) byla osazena do příjezdové cesty. Objem septiku byl 8m3 a byl rozdělen na tři komory. Strop jímky byl opatřen armaturou, strop jímky byl přebetonován. Tříkomorová jímka (septik) byla osazena přivodním potrubím o průměru 125 a odvodním potrubím o průměru 100mm.

Vyhnívací tříkomorový septik s přepadem 3,5m3 - realizace okres Hradec Králové

Na základě poptávky po atypickém provedení hranatého biologického septiku k rekreačnímu objektu (chalupa) obývanému převážně přes víkend pro 2-4osoby, jsme zhotovili atypický septik o rozměrech 1500x1500x1500mm, kdy požadavek zákazníka byl, aby vtok i přepad byly umístěny na jedné stěně. Vyhnívací septik (jímka s přepadem tříkomorová) byla určena k obetonování. Průměr vpustě a výpustě dle požadavku zákazníka o rozměru DN100 (110). Septik tříkomorový byl zdarma dopraven na místo realizace.

septik vyhnivácí

Přečerpávací a sedimentační šachta pro ŽŠ Englišova Opava

Zmíněná základní škola v Opavě v rámci rekonstrukce řešila nový odvodňovací systém, jehož součástí byla i přečerpávací šachta a sedimentační šachta. Původně poptávka zněla na samonosné šachty o hloubce 3 až 3,5 metru. V další fázi práce se však zjistilo, že se v místě instalace vyskytuje spodní voda, tudíž není možno instalovat samonosné provedení šachet. Nízké rozpočty na projekty ve školství však nedovolovaly vyrobit celé šachty dvouplášťové. Navrhli jsme proto variantu, kdy bude dvouplášťově proveden pouze spodní 1 metr šachty (s žebry proti spodní vodě) a horních 2,5 metru bude provedeno samonosně. Škola tak měla nízké pořizovací náklady a nízké náklady na instalaci. Do přečerpávací jímky jsme také instalovali kvalitní čerpadlo s plovákem značky Sigma.

Přečerpávací a sedimentační šachtaPřečerpávací šachta

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (8,00-17,00)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.