Základní informace o společnosti Špaček plast

Firma Špaček byla založena v roce 1995.

Původně se zaměřovala na zakázkovou výrobu kuchyní a nábytku. Postupně získala pevnou pozici na trhu, a díky tomu rozšiřovala i svůj okruh působnosti, aby mohla uspokojit své zákazníky všestranněji. Nejprve se k výrobě dřevěného nábytku přidala kovovýroba a postupně část svých aktivit začala směřovat k plastovým produktům.

Ve všech okruzích činnosti je cílem zaměstnanců firmy vysoká kvalita, precizní zpracování a spokojenost zákazníka. Firma si zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi, na ochotě splnit jakékoli, i atypické, požadavky.

Špaček plast s.r.o. je specialistou na výrobu septiků, jímek, bazénů a dalších produktů z plastu. Plastové nádrže se vyrábějí v různých provedeních, firma nabízí také poradenskou službu, aby zákazník získal co nejvhodnější produkt pro svoji konkrétní potřebu.

Firma se neustále snaží rozšiřovat svoji nabídku a komplexnost služeb. Při výrobě využívá nejmodernějších technologií, které jsou na trhu dostupné. Dbá na preciznost a kvalitu, zaměstnanci každoročně navštěvují školení o inovacích v oboru.

V roce 2013 firma Špaček plast s.r.o. zakoupila automatické svařovací pravítko od firmy Bušek s.r.o., díky kterému může svým zákazníkům nabídnout výrobu jímek, septiků, jímky,septiky na mírubazénůvodoměrných šachetpřečerpávacích jímekšachet na vrtané studny, čerpadel, bakterií, kanalizace, pískových filtrů, čistírny odpadních vod, odlučovače tuku, odlučovačů ropných látek, požárních nádrží a retenčních nádrží té nejvyšší kvality.

Akční nabídka nádrží Špaček plast s.r.o. | 26.01.2017
Využijte akční cenovou nabídku na plastové jímky/septik a šachty!! Ceny výrazně nižší při objednání do 15.3.2017!! Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím emailu.
více novinek zde

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (volejte nonstop)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.