jímka na dešťovou vodu

Nádrž na dešťovou vodu

Nedostatek srážek se stává v posledních letech velkým problémem nejen pro zahrádkáře, jedním z řešení této situace, je zakoupení nádrže na dešťovou vodu. Nádrže slouží k jímání dešťových vod ze střech objektů a jejich následnému využití např. na zahradách.

Nádrž na dešťovou vodu Vám upravíme dle Vašeho přání, vybavíme vtokem i přepadem, popř. prostupem na čerpadlo a jiné vybavení. Poradíme Vám, jak velkou nádrž si pořídit a pokud Vám nevyhovují nabízené rozměry nádrže, velikost upravíme dle Vašich požadavků. Nádrže se vyznačují dlouhou životností, jednoduchou manipulací, jsou lehké a odolné vůči agresivním látkám.

K nádržím dodáme na přání klienta i čerpadla, pokud si nevíte rady které čerpadlo vybrat, rádi Vám pomůžeme.

Nádrž na dešťovou vodu vyrábíme ve třech provedeních:

- samonosné –  je určena do země a k obsypu zeminou

- k obetonování – je nutné obetonovat

- dvouplášťová – je určena tam, kde je možný výskyt spodní vody

Ke všem nádržím na dešťovou vodu dodáme montážní návod i dokumenty nutné ke kolaudaci. Všechny nádrže splňují podmínky dotace Dešťovka.

 Konstrukční řešení nádrží na dešťovou vodu

Nádrže jsou vyrobeny z vysoce odolného polypropylenu, který se vyznačuje dlouhou životností, kvalitu nádrže zaručuje použití nejmodernějších technologií. Při výrobě je použito extrudérových svárů a svařování natupo.

Nádrž je opatřena vstupním komínkem o průměru 60cm a nátokovým potrubím, rozmístění prostupů i komínku si může zákazník určit sám, popř. mu poradíme. Vyrobíme přesně dle přání klienta.

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (8,00-17,00)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.