jímky hranaté - hranaté dvouplášťové

Hranaté jímky od firmy Špaček plast jsou vhodným řešením do míst, kde není například možné usadit kruhovou variantu plastových jímek. Hranatá jímka v dvouplášťovém provedení je konstruovaná tak, aby odolala tlakům spodní vody nebo aby jímka mohla být pojižděna osobními vozy.

Usazení hranaté jímky dvouplášťové

U usazení dvouplášťových jímek je potřeba v případě spodní vody, výkop oddrenážovat a při usazení spodní vodu odčerpávat. Dno hranaté jimky je opatřeno žebry, které se usazují do čerstvého betonu, hranatá jimka se tímto opatřením zafixuje a nehrozí vyplavení nebo deformace dna. Po zafixování dna se přejde k vybetonování mezipláště jímky. Důležité upozornění, jimku je nutné při betonování postupně plnit vodou, hladina vody musí být vždy min. o 30cm nad úrovní betonu!!!

Jímka hranatá je opatřena revizním otvorem, nátokovým hrdlem. Pokud budete jímku používat na sběr dešťové vody je možné jimku opatřit přepadem. Hranaté jímky dopravíme po celé ČR ZDARMA!!

Rozměry hranatých jímek lze na přání upravit dle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat s Vaši poptávkou po kvalitní plastové jímce či septiku.

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (8,00-17,00)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.