jímky hranaté - hranaté samonosné

Hranaté samonosné jímky jsou ideální pro jímání odpadních, splaškovcých či dešťových vod. Ideální řešení pro rodinné domy, chaty, chalupy či jiné objekty. Hranaté provedení jímky je oproti kruhovému tvaru dražší o 10% až 15% a to z důvodu použití silnějších materiálu. Tlak u kruhových jímek je lépe rozložen na stěny. Hranaté provedení samonosných jímek je vhodné především v případě, že není příliš místa na usazení kruhových jímek s větším průměrem. Hranaté jímky je možné vyrobit přímo dle Vašich představ.


Usazení hranaté samonosné jímky:

Usazení samonosného provedení není náročné. Samonosnou jímku dokáže usadit téměr každý. Pod jímku samonosnou se připraví betonová deska, nejlépe armovaná o síle 10-15cm. Betonová deska se nachá zatvrdnout. Na vyzrátou betonovou desku se usadí jímka a napojí přítokové, popřípadě odtokové potrubí. Po napojení jímky na potrubí se začně při postupném napouštění vodou jímka obsypávat.

Provoz jímky plastové:

Jímka nepotřebuje žádno složitou obsluhu, jímka se kontruluje revizním otvorem. Zjišťujě se aktuální hladina uvnitř jímky. Pří naplnění jímky, v případě splaškových vod se zajístí odvoz fekálním vozem. Do jímky je vhodné přidávat biologické bakterie, tím se zamezí zápachu jímky.

Plastová jímka je vyrobena z kvalitního polypropylenu a svařována nejmodernější technologií. Zaručujeme vysokou kvalitu plastových jímek jak v hranatém tak v kruhovém provedení.

Doprava zdarma po celé České republice!

+420 721 321 757 (8,00-17,00)

info@spacek-plast.cz

Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.